22
Cze
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki - brak ocen, ocenisz?
Loading...
dodaj

ZSTE4Ostatni tydzień upłynął w Klubie pod znakiem imprez. Zaczęło się już w niedzielę (13 czerwca), kiedy nasi klubowi koledzy wzięli udział w imprezie organizowanej w ramach Pikniku w Głogoczowie. Na „starej zakopiance” zaprezentowały się gokarty, quad oraz samochody, pokonując tor przeszkód przygotowany przez kierownika Sekcji Samochodowej Przemka Obajtka oraz Kamila Wróbla.

Piknik w Głogoczowie

Ostatni tydzień upłynął w Klubie pod znakiem imprez. Zaczęło się już w niedzielę (13 czerwca), kiedy nasi klubowi koledzy wzięli udział w imprezie organizowanej w ramach Pikniku w Głogoczowie. Na „starej zakopiance” zaprezentowały się gokarty, quad oraz samochody, pokonując tor przeszkód przygotowany przez kierownika Sekcji Samochodowej Przemka Obajtka oraz Kamila Wróbla.

Licznie zgromadzonej publiczności zaprezentowali się: Dawid Hodurek, Piotr Kania, Krzysztof Kania, Marek Dyrda (gościnnie z Luksemburga) oraz Andrzej Pitala – gokarty, Aleksander Łabędź – quad, Klaudia Temple, Andrzej Cienkosz, Łukasz Ciapała, Zdzisław Głuś, Łukasz Kotowicz, Przemysław Obajtek, Piotr Stagraczyński – samochody. Wspaniale prezentowały się również Gazy 67 i 69 oraz motocykle: BMW i M-72 przywiezione przez Martę i Pawła Kozaków.

Nie można zapomnieć także o tych, których obecność była najbardziej istotna. Mowa oczywiście o osobach funkcyjnych, wśród których znaleźli się: Tomasz Bętkowski, Krzysztof Rawło, Łukasz Kmiecik, Kamil Wróbel, Jakub Wróbel, Władysław Hodurek, Bartłomiej Rakoczy, Mariusz Sudoł, Kamil Pitala, Krzysztof Szczurek, Jacek Kaczmarek, Marek Wiśniowski i Tomasz Ciapała. To dzięki nim uczestnicy i widzowie mogli mieć pewność, że impreza będzie bezpieczna.

Piknik rodzinny w Przedszkolu Samorządowym nr 4

Dwa dni później (15 czerwca) na boisku Zespołu Szkół Techniczno-Ekonomicznych niewielkie grono klubowiczów wspólnie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach wzięło udział w pikniku sportowym organizowanym przez Przedszkole Samorządowe nr 4 w Myślenicach. Jednym z punktów tej imprezy były zajęcia konkursowe dla najmłodszych pt. „Bezpieczna droga przedszkolaka”, które prowadzili funkcjonariusze ogniw prewencyjnych myślenickiej policji. Policjantki z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii WP KPP asp. Ewa Nalepa i mł. asp. Gabriela Knapczyk-Kania oraz kontroler ruchu drogowego WRD st. sierż. Mariusz Niedźwiedź zorganizowali dla najmłodszych zagadki, konkursy i quizy z zakresu podstawowej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, asystowali także przy pokazach pojazdów oraz miniturnieju doskonalenia techniki jazdy na rowerze. Nasi klubowi koledzy Dawid Hodurek i Piotr Kania urządzili pokaz możliwości gokartów, a Aleksander Łabędź i Paweł Kozak wozili dzieci na quadzie oraz motocyklu M-K. Rozegrano także zawody jazdy na czas z przeszkodami, w których nagrodę główną ufundował Prezes Klubu – Stanisław Skałka.

XI Myślenickie Spotkanie Integracyjne

W czwartek (17 czerwca) członkowie Klubu wzięli udział w Integracyjnym Spotkaniu Myślenickim organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Uczestnicy spotkania mogli skorzystać z przejażdżki quadem razem z Aleksandrem Łabędziem, samochodem rajdowym Przemysława Obajtka, Gazem 69 Marty Kozak oraz motocyklami Marka Wiśniowskiego i Pawła Kozaka. Zainteresowanie było tak wielkie, że tworzyły się długie kolejki oczekujących, a radości, która gościła na twarzach niepełnosprawnych uczestników Myślenickiego Spotkania Integracyjnego trudno przełożyć na słowa. Ponadto uczestnicy imprezy mieli możliwość podziwiania pokazu załadowania na lawetę samochodu powypadkowego przeprowadzonego przez Dawida i Władysława Hodurów.

Piknik rodzinny w Przedszkolu Samorządowym nr 6

W sobotę (19 czerwca) klubowicze po raz kolejny wsparli piknik dla dzieci tym razem organizowany przez Przedszkole Samorządowe nr 6 w Myślenicach. Na parkingu nad basenem zaprezentowali się Dawid Hodurek w gokarcie, Aleksander Łabędź – quad, Klaudia Temple i Przemysław Obajtek – samochody rajdowe, Marta Kozak – Gaz 69 i Paweł Kozak – motocykl M-72. Dzieciaki nie tylko mogły podziwiać fantastyczne pojazdy ale także skorzystać z przejażdżek oferowanych przez naszych członków. Ponadto dla małych uczestników pikniku przeprowadzony został konkurs jazdy rowerem na czas o nagrodę Prezesa Klubu, a także pokaz załadowania na lawetę samochodu powypadkowego.

Wszystkim Klubowiczom którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tych imprez składamy serdeczne podziękowania.

Podziel się z innymi:
 • Wykop
 • Blip
 • Facebook
 • Twitter
 • Flaker
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Wahacz
 • co-robie
 • Google Buzz
 • Print
 • PDF
 • RSS
 • email
 • Dodaj do ulubionych
 • Google Bookmarks
 • Forumowisko

, ,

Dodaj odpowiedź

Preview: